O Pedrovi

Jak a proč stránky vznikly?

V našich životech plných každodenních pracovních a školních povinností a stresů jsme stále více cítily potřebu hledat nové a účinné cesty, jak od toho shonu utéct. Tak jsme našly trip. A Pedra. A společně jsme začali vyrážet na jednodenní i víkendové tripy za sportem i odpočinkem, začali se společně hecovat, hledat a posouvat naše hranice.

A protože jsme našli tuhle formu relaxace pro nás jako nejúčinnější, chceme ji dál předávat, sdílet a umožnit i ostatním prostřednictvím těchto webovek vypnout od každodenního stereotypu, užívat si a poznávat nové lidi. Trávit zase více času s lidmi, mimo online svět, aktivně a v přírodě.

Pedrova vize

Méně práce, více zábavy!

Na tripu se chceme hlavně bavit, zrelaxovat se a poznávat nové věci. Akce budou zaštiťovat lidé, kteří mají k dané aktivitě blízko - ať už profesně, nebo jen jako koníček, a budou s ostatními chtít sdílet svou radost a nadšení :) Akce budeme cílit také na to, abychom se vzájemně inspirovali, motivovali a učili se něčemu novému :)

Chceme okolo Pedra vytvořit komunitu stejně nadšených lidí, kterým není jedno, jak tráví svůj volný čas. Lidí, kteří si uvědomují, že život není jen o práci, ale že důležité je taky umět odpočívat a hlavně se umět pořádně bavit. Lidí, kteří nechtějí zážitky prožívat zprostředkovaně přes sociální sítě, ale chtějí je skutečně aktivně zažít a bezprostředně sdílet s ostatními.

Fungování webovek

Na stránkách najdeš všechny akce, na které se Pedro chystá. Akce jsou primárně rozděleny na sportovní a odpočinkové/poznávací.

Pro účast na akci se musíš nejprve zaregistrovat. Registrace i užívání stránek je zcela bezplatné. Registrovaný uživatel může zároveň jednotlivé akce sledovat a pomocí notifikací se dozvědět, co je u jeho oblíbených akcí nového. Dále se může u jednotlivých akcí aktivně účastnit diskuse.

Notifikace ti budou chodit v případě přihlášení účastníka na tebou organizovanou akci, při změně informací u tvé přihlášené i sledované události a při smazání události.

Ohledně akce, na kterou je uživatel přihlášen, může její organizátor všem účastníkům rozesílat hromadné maily - uváděj proto prosím svůj skutečně používaný mail, aby ti aktuální praktické info o akci neuteklo.

Můžeš si taky prohlídnout profil organizátora akce, ale i ostatních účastníků a zkouknout, jakých ostatních akcí se účastní, nebo jaké další akce pořádá.

Chceš se k nám připojit?

Jestli máš nějaký zajímavý koníček, oblíbený sport, nebo jen nápad na super výlet, který bys chtěl sdílet s Pedrem a ostatními, neváhej se nám ozvat na mail spoluprace@pedronatripu.cz a můžeme ho společně zorganizovat :) Napiš i jen jestli máš jakoukoliv připomínku nebo zpětnou vazbu, budeme rádi. :)